Bay Karga | Domain Merkeziniz

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi 
Sitemiz alıcı ile satıcılar arasında bir aracı vazifesi görüp işbu kullanıcı sözleşmesi hükümleri uyarınca tarafları bir araya getirmektedir. Sitemize üye olan kullanıcılar ise bu sözleşmeyi kabul etmiş olup gereklerini yerine getirmek durumundadırlar.


18 Yaş


Sitemize üye olan alıcı ve satıcılar 18 yaşından büyük olduklarını kabul etmektedirler. Eğer yanlış beyanda bulunulursa bu durumda sözleşme hükümlerine aykırılık teşkil edecek ve sorumluluk üye olan kişinin üzerinde kalacaktır.
 
Alım-Satım Sözleşmeleri


Sitemiz alıcı ile satıcıyı bir araya getiren aracı olması sebebiyle alım-satım sözleşmelerinin tarafı değildir ve herhangi bir komisyon talep etmemektedir. Dolayısıyla kişiler arasında kurulan sözleşmelere aykırılık olması durumunda sitemiz olayın tarafı olmayacaktır. 


Üyelik Ücreti

10 günlük üyelik 15 tl
30 günlük üyelik 30 tl 1 aylık
90 günlük üyelik 75 tl 3 aylık
365 günlük üyelik 250 tl 1 yıllık

Üyelik ücreti dışında komisyon veya herhangi bir ücret kesinlikle talep edilmez.

Üyelik Onayı


Sitemize üye olan kişilere onay verilme süreci en geç 24 saat içerisinde gerçekleşmektedir. Üyelik işlemlerini tam olarak gerçekleştiren kişilere mail yoluyla bildirimde bulunularak üyeliklerinin onaylandığı haber verilmektedir. 


İade Kabul Edilmez


Sitemizde yapacağınız domain alım satım işlemlerinde iade gerçekleştirilmemektedir. Ancak her iki taraf arasında anlaşır ise bu durumda yeniden bir sözleşme kurularak satım yapılması mümkün olabilir. Tek taraflı olarak paranın iadesi veya domain adının iadesi söz konusu olmamaktadır. 

Sorumsuzluk


Taraflar arasında gerçekleştirilen alım-satım işlemlerinde doğacak fayda ve zararlardan taraflar sorumludur. Bu ilişkiden kaynaklı hususlar için sitemize sorumluluk yüklenemez. Ancak taraflar arasında yanıltma, hile gibi hususlar söz konusu olursa bu durumda adli makamlarca hak aranması söz konusu olur. 

Üyelerin Sorumlulukları


Sitemize üye olan kişiler genel ahlaka aykırı paylaşımlar yapmaktan kaçınmakla yükümlüdür. Buna aykırı olarak davranan kişilerin üyeliklerinin belirli süreliğine askıya alınması veya üyelikten çıkarılması site yönetiminin inisiyatifindedir.
İşbu sözleşmenin hükümleri tüm üye olan kişilerce ve sitemiz tarafından kabul edilmiş sayılmaktadır. Sözleşmede değişiklik yapma hakkı site yönetiminde saklıdır. Bu değişiklikler sitede yayınlanarak veya kişilerin e-mail adreslerine posta göndermek suretiyle ilan edilir. Taraflar bu değişiklikleri kabul etme ya da üyelikten çıkma haklarına sahiptirler.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Kendi güvenliğiniz için;

● Satın alma
işlemlerinde banka havalesini ve eft yi kullanın.


● Eft veya havale ederken açıklama kısmana (xx.com için)
(xx.com un devri için)
gibi ibareler kullanınız.


● Konustugunuz satıcı ve alıcıyla anlaşmalarınızı fotoğraflayınız. 


●Kendinin olmayan domaini satmaya calışan kişilerin bu eylemini tespit etmenin yolu anlaşmaya varıldıktan sonra domainin index ine birşeyler yazdırma veya Dns leri istediğiniz yere yönlendirme yaptırmakla olabilir.  


■ SİTE HİÇ BİR MESULİYET ALMAYACAKTIR.DOĞABİLECEK HERHANGİ BİR ALIŞ VERİŞ SORUNUNDAN HİÇBİR ŞEKİLDE SORUMLU DEĞİLDİR.GEREKLİ DURUMLARDA AVUKATINIZI ARAYINIZ...

ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ....